Fundacja na rzecz Kredytu Hipotecznego

została założona w 1991 roku przez Ministra Finansów w celu wspierania budowy sprawnego systemu kredytowania hipotecznego w Polsce. Członkami Fundacji są dziś przedstawiciele Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Sprawiedliwości, Narodowego Banku Polskiego, instytucji naukowych oraz wielu banków, które są szczególnie zainteresowane tym zakresem działalności.

Aktualności

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za uczestnictwo w drugim spotkaniu w dniu 2 grudnia w hotelu Radisson Centrum w ramach edycji Spotkań z Listem Zastawnym współorganizowanych przez polskie banki hipoteczne, Fundację Hipoteczną oraz strategicznych partnerów rynku, którym w tym przypadku był Nomura Bank.
Mamy nadzieję że spotkanie spełniło Państwa oczekiwania i było dobrą okazją do dyskusji oraz nawiązania kontaktów wśród emitentów, inwestorów i specjalistów zainteresowanych problematyką listów zastawnych. Mając na uwadze dotychczasowe zainteresowanie, liczymy na Państwa obecność w kolejnych edycjach Spotkań z Listem Zastawnym.

2014_12_02_ZAPROSZENIE_AGENDA

 

 

 

  
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×