Strona główna / Szkolenia i konferencje / Spotkania z Listem Zastawnym / III Spotkanie z Listem Zastawnym

III Spotkanie z Listem Zastawnym

Szanowni Państwo,

W dniu 15 stycznia 2015 r. odbyło się III Spotkanie z Listem Zastawnym. Zostało zorganizowane przez Fundację na rzecz Kredytu Hipotecznego, we współpracy z bankami hipotecznymi i przy wsparciu Banku Societe Generale.

Trzecia edycja Spotkania z Listem Zastawnym to kolejne z serii spotkań, zapoczątkowanych w październiku 2014 r., poświęconych promocji polskich listów zastawnych oraz wymianie najnowszym informacjom z rynku i legislacji. Spotkania przyjęły formułę kolacji biznesowych, będących doskonałą okazją do dyskusji i nawiązania kontaktów wśród emitentów, inwestorów i specjalistów zainteresowanych problematyką listów zastawnych.

Styczniowa edycja poświęcona była między innymi zagadnieniom pozycjonowania polskich listów zastawnych na rynku europejskim. Przybliżone zostały również kwestie związane z optymalizacją kosztów refinansowania listami zastawnymi oraz zalety inwestowania w ten produkt w europejskiej perspektywie.

2015_01_15_ZAPROSZENIE
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×