Strona główna / Szkolenia i konferencje / Szkolenia / 18.11.2013 r. Warsztat: "Tworzenie baz danych o nieruchomościach oraz modeli oceny wartości zabezpieczenia na nieruchomości i wyceny nieruchomości...

18.11.2013 r. Warsztat: "Tworzenie baz danych o nieruchomościach oraz modeli oceny wartości zabezpieczenia na nieruchomości i wyceny nieruchomości w oparciu o nowe wymogi Rekomendacji J"

Celem tej inicjatywy jest:

  • Przegląd nowych regulacji dotyczących tworzenia baz danych o nieruchomościach – przedstawienie ich zakresu, znaczenia oraz potencjalnych punktów zapalnych.
  • Ocena wartości zabezpieczenia na nieruchomości a wycena wartości nieruchomości – ujęcie w przepisach i znaczenie dla praktyki bankowej. Wykorzystanie metod ekonometrycznych dla oceny wartości nieruchomości.
  • Prezentacja praktycznych rozwiązań w zakresie tworzenia międzybankowych baz danych o nieruchomościach oraz systemów oceny wartości zabezpieczenia na nieruchomości i wyceny nieruchomości opartych o ekonometryczne modele wartości nieruchomości.
  • Przedstawienie praktyki tworzenia i walidacji baz danych na rynku niemieckim.

Miejsce szkolenia:

Novotel Airport Warszawa

Data szkolenia:

18 listopad 2013 r.

Odpłatność za jednego uczestnika:

  • 690 zł + VAT – w przypadku dokonania zgłoszenia do 31 października 2013 r.
  • 990 zł + VAT – w przypadku dokonania zgłoszenia po 31 października 2013 r.

Każde poprawnie dokonane zgłoszenie jest potwierdzane mailowo. W razie nieotrzymania informacji potwierdzającej rejestrację uczestnictwa, prosimy o bezpośredni kontakt.

Patronami Warsztatu są:

STARTSEITE_vdpResearch_LOGO_WWW

Patronat Medialny:

 

Program Warsztatu 272,67 kB

PREZENTACJE:

01.Nierodka 348,61 kB
02.Furga 1,17 MB
03.PKO BP 1,49 MB
04.Emmerson 5,50 MB
05.RealExperts 3,08 MB
06.Lux 2,32 MB
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×